Domki letniskowe Ustka

Festiwal Sztucznych Ognii

Wydarzenie, na które fani czekają cały rok. Od lat pokazy ściągają wielotysięczną publiczność. Festiwal odbywa się co roku na początku lipca.

Promenada Nadmorska

Tu w sezonie tętni prawdziwe życie. Promenada ciągnie się wzdłuż morza aż do najstarszej dzielnicy willowej, kończąc się na nadmorskim parku.

Wystawa z klocków Lego

Niesamowita okazja dla fanów klocków Lego. Na wystawie zobaczyć można niszczyciele z okresu II wojny światowej oraz niesamowite budowle.

Latarnia morska

Niezwykle interesujący architektonicznie obiekt, składający się z ośmiokątnej wieży i niższego, przylegającego do niej budynku latarników.

Słowiński Park Narodowy

Na Park składają się przymorskie jeziora, bagna, łąki, torfowiska, bory i lasy, a przede wszystkim wydmowy pas mierzei z ruchomymi wydmami.

Szlaki rowerowe

Ustka i jej okolice są przyjazne rowerzystom, którzy podróżując po bezdrożach odkryją wiele atrakcji niedostępnych dla zmotoryzowanych gości.

Park linowy

Niezwykłe miejsce dla nieprzeciętnych ludzi. W pięknym lesie wśród klimatycznych wydm zostało przygotowanych 60 atrakcji.

Plaża

Usteckie plaże należą do jednych z najpiękniejszych w Polsce. Zapewniają idealny i bezpieczny wypoczynek dla całej rodziny.

Muzea

W wolnej chwili można udać się na podróż w czasie, zwiedzając okoliczne muzea, m.in. Muzeum chleba czy Muzeum Ziemi Usteckiej.

Bunkry

Bunkry Blüchera czynne cały rok. Zwiedzanie bunkrów oraz dodatkowe animacje: poszukiwanie skarbów, leśny survival, podchody i inne.

Dolina Charlotty

Piękna przyroda, ogrom atrakcji i wiele więcej. Miejsce znane wszystkim, którzy poszukują wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych przeżyć.

Wycieczki statkiem

Rejsy turystyczne po Bałtyku, cumującym w Ustce statkiem stylizowanym na XVII wieczny galeon. Wspaniała morska przygoda w pirackim stylu.
© Domki letniskowe Zielony Zakątek. Wykonanie: strony internetowe słupsk
Domki letniskoweNoclegi Ustkanoclegi